Jsem divná

26. prosince 2016 v 23:53 | K. |  Deník
... a vím to.

Stalo se vám někdy, že jste šli po ulici a někdo po vás zíral jak na strašidlo? Nebo seděli jste v metru/autobuse/vlaku, četli si a důchodci nechápavě koukali? Vítejte ve světě nevítaných lidí, co sem podle druhých často nepatří. Né fakt, nic si z toho nedělejte. Já i přes své nedokonalé Já si stojím za svým - čtu si, nevnímám okolí a když vidím stařenku pustím jí sednout. Není to normální chování? Já myslím, že ano. Stařenka poděkuje, ale civí na mě ještě celou cestu. To čuměla, že jsem jí pustila sednout jediná ze všech, když mladíci s chlastem v rukou a samou srandou také čuměli. No jo, dnešní doba je taková, že člověk ani neví co je to slušnost, a vychování. Cožpak se nemá pouštět sednout? Nebo se oblékat dle vlastního uvážení? Mnoho lidí zůstává v minulosti, a sere mě to. Extravagance se v dnešní době řeší natolik, že se určití lidé straní od lidí s dredy a tak.
Sakra.
Zůstante sami sebou, neohlížejte se na druhé, zde jste tu protože to osud tak nastavil. Nic s tim nenaděláte, maximálně se můžete zabít, tím ulevíte nejen sobě ale mnohdy i druhým. Největší ironie na tomhle všem je ta, že jsem zdravotnice a nesmim mít na praxích obarvený vlasy, heh. DISKRIMINACE!
Né vážně mě to někdy dokáže nasrat. Jindy se nad tím povznesu a je mi to u zadku. Tak. At žijou vycpávková slova, v těch se tu vyžívám, jak jste si mohli všimnout.
Že bych napsala další nicneříkající článek? Uvidíme, mam psací náladu, tak třeba sem tam se tu něco objeví.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ┼Raven Sammael Renkse┼ ┼Raven Sammael Renkse┼ | Web | 27. prosince 2016 v 0:09 | Reagovat

já taky

2 Nigredo Nigredo | Web | 17. dubna 2017 v 0:14 | Reagovat

Já zas nějakej čas dělal učitele a musel jsem celý léto nosit dlouhý rukávy kvůli tetování. Na dlouhý vlasy taky občas padla nějaká poznámka. Je to postavený na hlavu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama