Jak se snadno dostat psychicky nad propast?

30. dubna 2016 v 17:05 | Kejta |  Úvahy
Toto téma vezmu z jiné stránky, než ostatní blogeři co jsem tak četla. Ostatně... každý na tohle téma máme vlastní názor, vlastní fantazii a všechno, tak proč nebýt originální?
Každý z nás už se někdy setkal s pocitem beznaděje, špatné nálady nebo smutku. Ocitali jsme se totiž nad propastí mezi vrácení se k radosti, bývalému štěstí nebo to vše vzdát. Ta propast... Bůh ví jak je hluboká, a je pravda, že bych jí nechtěla poznat. I přesto, že jsem minulý rok trpěla depresemi, které trvaly skoro celý rok, tak bych neměla nikdy odvahu skočit do světa, kde už nikdo není. Osobně si myslím, že každý má své problémy, a neměl by se plést do problémů cizích, protože když se nebude věnovat sobě a bude se zajímat o něčí jiný život, také ho to může postihnout... například pomluvy a tak.
Zhruba před půl rokem a fous, se stala taková - jak jen to říct? - vtipná událost, která mě doslova pobavila. Naše škola byla na vícedenním výletě v zahraničí a já se pohybovala v partě svých spolužaček, jelikož zas takový introvert nejsem. A zatímco jsem si vytahovala z tašky termosku s čajem, tak o mých nejlepších kamarádkách co na výlet nejely, začaly mluvit jako o kusu hadru. Takový fujtajbly co říkaly... Málem jsem se rozbrečela, a to že já vydržim dost. Tak jsem se nedala, a šla jsem je seřvat. Jenže to jsem asi neměla dělat, protože se mi začaly vysmívat do obličeje. A tak jsem šla stranou, a přitom odposlouchávala jejich rozhovor. Teď už pomlouvaly i mě a spoloužáky dál. Dozvěděla jsem se o sobě novou věc, prý jsem feťačka, strašně smrdim a poslouchám nevkusnou hudbu. Je pravda, že můj oblíbený žánr je klasika, metal a někdy punk... No jo, prostě Justina Biebra tam nenajdou, to by mě musely totálně zblbnout hlavu.
Ocitla jsem se nad propastí. Připadala si, jako kdyby mě někdo zevnitř zmlátil, ale zároveň jsem se musela smát. Jo, holt nejsem normální.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 30. dubna 2016 v 21:25 | Reagovat

Já taky většinou populární hudbu neposlouchám a žiju :)
Zapamatuj si, že většinou když někdo někoho pomlouvá, tak to je ze závisti nebo z potřeby zakrýt své chyby a nedostatky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama